Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Юрій Драганчук: «Претензій до виконання Україною структурних маяків угоди Стенд-бай в МВФ немає»

Претензій до того, як  Україна виконує домовленості щодо структурних маяків чинної угоди Стенд-бай, у МВФ нема. Про це в інтерв’ю виданню «Новое Время» розповів заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук. 

За його словами, раніше були певні занепокоєння з приводу відставки голови НБУ Смолія.  Але зараз «вже все нормально».

«Є новий голова Нацбанку, ми бачимо, що система працює стабільно, все нормально, ніяких змін в банківському секторі від зміни персоналій не відбулося. Тобто новий менеджмент НБУ дотримується визначеного курсу, незалежний Нацбанк працює як працював, відповідно», - пояснив Юрій Драганчук.

Заступник міністра фінансів зауважив, що в Фонду є питання до рішення Конституційного суду з приводу НАБУ. «Це рішення передбачає зміни в закон про НАБУ, які потрібно внести і прийняти. І, МВФ, звичайно, спостерігає за цим процесом»,-  сказав Юрій Драганчук. 

За словами заступника Міністра фінансів, ніяких перепон для того, щоб Україні отримати транш в цьому році, наразі, нема. «Відбувається робочий процес», - резюмував Юрій Драганчук.

Нагадаємо, в середу 21 жовтня Уряд  створив міжвідомчу робочу групу з питань координації переговорного процесу з Міжнародним валютним фондом.