Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації. E-mail для запитань та пропозицій support@minfin.gov.ua

Міністр фінансів Сергій Марченко увійшов до складу комісії для проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки України

Сьогодні 09 червня на черговому засіданні Уряду України прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України “Про визначення членів комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки України”.

Одним із членів конкурсної комісії було визначено Міністра фінансів України Сергія Марченка.

Прийняте Урядом України розпорядження забезпечує дотримання визначеної Законом України “Про Бюро економічної безпеки України” процедури формування комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки України.

Відповідно до абзацу шостого частини третьої статті 15 цього Закону до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки України входять три особи, визначені Кабінетом Міністрів України.

Також до складу комісії увійдуть: Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Олексій Любченко та Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Зазначені особи конкурсної комісії відповідають вимогам, визначеним Законом.