Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Олександр Кава: За час роботи Українського фонду стартапів профінансовано майже 200 проектів на 5 млн доларів

За час функціонування Українського фонду стартапів, який підпорядкований Мінфіну, уже отримано понад 3 тисяч заявок. За результатами відбору та оцінювання профільних експертів було профінансовано майже 200 стартапів на загальну суму близько 5 мільйонів доларів.

Про це повідомив заступник Міністра фінансів, член Наглядової ради Фонду - Олександр Кава.

«Для мене завжди було та залишається пріоритетним завданням розвивати і підтримувати проекти, які стимулюють та пришвидшують темпи розвитку економіки та держави в цілому. Серед переможців Грантової програми Фонду лідирують стартапи з індустрії агротехнологій, AI (Штучного інтелекту) та охорони здоров'я. Окрім того, Фонд заохочує команди стартаперів подавати проекти з розвитку електронного урядування (eGovernment), промисловості, інфраструктури та інших напрямків, які, безумовно, роблять значний вклад в розвиток інноваційної стартап-екосистеми, економіки та держави в цілому», - наголосив Олександр Кава.

На сьогодні загальна сума інвестицій у стартапи-переможців грантової програми Фонду складає 23 млн доларів, а також 21 млн доларів суміжних сервісів.

Станом на 1 липня 2021 року Наглядова рада Фонду вже затвердила фінансування 130 стартапів за результатами пітчів (у рамках Pitch Day), а також 65 стартапів в рамках Акселераційної програми.

Фонд постійно вдосконалює поточні проекти та напрямки своєї діяльності, а також продукує нові, спираючись на світову практику та досвід найуспішніших країн-гравців міжнародної стартап-екосистеми.

Подати заявку для отримання коштів на власний бізнес можна на офіційному сайті Українського Фонду стартапів.