Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації. E-mail для запитань та пропозицій support@minfin.gov.ua

Вакансії

Розпочато конкурсний відбір до Проектного офісу реформ при Міністерстві фінансів України

 

Запрошуємо фахівців взяти участь у відборі на посади у Проектному офісі реформ при Міністерстві фінансів України.

Проектний офіс реформ допомагає Міністерству фінансів у здійсненні пріоритетних реформ. Офіс – це частина програми «Українська Архітектура Реформ» (URA), яка є спільною ініціативою ЄС та ЄБРР, що фінансується за рахунок Мультидонорського фонду під управлінням ЄБРР, в якому ЄС є найбільшим донором.

Наразі ми розширюємо нашу команду та шукаємо 2 кваліфікованих фахівців на посади: Старшого проектного менеджера та Проектного менеджера\Аналітика за напрямом Впровадження корпоративного управління на державних підприємствах енергетичного сектору (Операторі Газотранспортної Системи та Операторі Системи Передачі Електричної Енергії).

Кандидати мають надіслати заповнену аплікаційну форму (з підписаною скан-копією останньої сторінки), резюме та професійну рекомендацію (рекомендаційний лист з підписом рекомендодавця) на адресу mof.rst@reforms.in.ua до 23:59 за Київським часом 21 жовтня 2019 р. Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендаційний лист), не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

Будь ласка, завантажте файли з детальним описом посад та аплікаційну форму.