Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Україна оголосила про прайсинг нових дванадцятирічних єврооблігацій, номінованих в доларах США, та результати пропозиції обміну щодо єврооблігацій з терміном погашення в 2021 та 2022 роках

НЕ ДЛЯ ПУБЛІЧНОГО РОЗМІЩЕННЯ, ПУБЛІКАЦІЇ АБО ПОШИРЕННЯ, БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЧИ ОПОСЕРЕДКОВАНО, В БУДЬ-ЯКІЙ ЮРИСДИКЦІЇ ЧИ В БУДЬ-ЯКУ ЮРИСДИКЦІЮ, ДЕ ТАКІ ДІЇ СТАНОВИТИМУТЬ ПОРУШЕННЯ ВІДПОВІДНИХ ЗАКОНІВ ТАКОЇ ЮРИСДИКЦІЇ

Україна оголосила про прайсинг нових єврооблігацій з найвищим пріоритетом на суму 2 000 000 000 доларів США, номінованих в доларах США, з відсотковою ставкою 7,253% та терміном погашення в 2033 році. Також були оголошені результати пропозиції обміну єврооблігацій, номінованих в доларах США, з відсотковою ставкою 7,75% та погашенням в 2021, і єврооблігацій, номінованих в доларах США, з відсотковою ставкою 7,75% та погашенням в 2022 роках. Очікується, що новому випуску будуть присвоєні рейтинги "B" рейтинговим агентством Standard & Poor’s та "B" – рейтинговим агентством Fitch. Розрахунки за новим випуском мають відбутися 30 липня 2020 року.

Надходження від нового випуску будуть використані для викупу єврооблігацій з найвищим пріоритетом з погашенням в 2021 та 2022 році, прийнятих в ході пропозиції обміну, а також для фінансування загальних бюджетних призначень. Остаточна Максимальна Ціна Прийняття (як цей термін визначений в меморандумі щодо пропозиції обміну) для пропозиції обміну становить 846 150 610.00 доларів США.

“Незважаючи на складні часи для країн, що розвиваються, Україна продовжує реалізовувати свою стратегію управління боргом, здійснюючи активні операції з управління державним боргом задля зменшення ризиків рефінансування.  В той же час, ця транзакція доповнює наші зусилля щодо максимізації обсягу пільгового фінансування, доступного Україні, задля забезпечення достатнього запасу ліквідності в поточних умовах", – прокоментував Сергій Марченко, Міністр фінансів України.

 

Інформація у цьому прес-релізі надається виключно для цілей інформування та не може розглядатись як повна або вичерпна. На інформацію у цьому прес-релізі, або її повноту чи вичерпність, для жодних цілей не можна покладатись. Цей прес-реліз не містить пропозицію та не є пропозицією придбати, а також не має на меті закликати робити пропозиції щодо придбання цінних паперів, будь-якій особі в Сполучених Штатах Америки або у будь-якій юрисдикції, якій або в якій така пропозиція або заклик є незаконними, та особи, які отримають цей прес-реліз, повинні ознайомитися з будь-якими такими обмеженнями та дотримуватися їх. Зазначені у цьому прес-релізі цінні папери не можна пропонувати або продавати у Сполучених Штатах Америки, якщо вони не зареєстровані відповідно до Закону США про цінні папери 1933 року, зі змінами (далі – “Закон США про цінні папери”), або не звільнені від вимог щодо реєстрації за Законом США про цінні папери або під час здійснення транзакції, що не підпадає під вимоги щодо реєстрації за Законом США про цінні папери.

З урахуванням окремих винятків, цінні папери, про які йдеться у цьому прес-релізі, не можуть пропонуватися для продажу або продаватися в Австралії, Канаді або Японії, або на користь, від імені чи на ім’я будь-якого підданого, резидента або громадянина Австралії, Канади або Японії. Пропозиція та продаж цінних паперів, про які йдеться у цьому прес-релізі, не були та не будуть зареєстровані за Законом США про цінні папери або за будь-яким чинним законодавством про цінні папери Австралії, Канади або Японії. Цінні папери не будуть публічно пропонуватися в США.

Цей прес-реліз розповсюджується та спрямований лише на (i) осіб за межами Сполученого Королівства, або (ii) професійних інвесторів, що підпадають під дію статті 19(5) Наказу 2005 року щодо Закону Сполученого Королівства про фінансові послуги та ринки 2000 року (Реклама фінансових послуг) (далі – "Наказ"), та (iii) компаній з високим рівнем капіталу та інших осіб, які на законних засадах можуть отримати це повідомлення, та які підпадають під дію пунктів 49(2)(a) – (d) Наказу (всі такі особи далі разом іменуються – “відповідні особи”). Цінні папери доступні лише відповідним особам та будь-які запрошення, пропозиція або договір про підписку, купівлю або інше придбання таких цінних паперів будуть стосуватися чи укладатися лише з відповідними особами. Будь-яка особа, яка не є відповідною особою, не може діяти на підставі цього прес-релізу або покладатися на цей прес-реліз або будь-який його текст.

Цей прес-реліз не є рекламою цінних паперів в Україні та не становить пропозицію або запрошення, а також не має на меті закликати робити такі запрошення, до такого обігу, розповсюдження, продажу, купівлі, або іншої передачі цінних паперів на території України.