Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Державний податковий університет

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. №1235-p цілісний майновий комплекс державної установи «Університет державної фіскальної служби України» передано до сфери управління Міністерства фінансів України.

Університет ДФСУ – унікальний заклад вищої освіти, що має майже 100-річну історію та готує фахівців за ступенями вищої освіти - бакалавра та магістра.  Навчальний заклад активно проводить вступну кампанію 2020 та вперше в Україні впровадив дуальну освіту для магістрів.

Університет має ліцензію на підвищення кваліфікації державних службовців і пропонує широкий спектр спеціальних програм підвищення кваліфікації, з якими можна ознайомитися на порталі управління знаннями.   

Інформація щодо величини індикативної собівартості у 2024 році

Розрахунок величини індикативної собівартості Університету державної фіскальної служби України

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2020 р. № 1518-р "Про утворення Державного податкового університету"

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1202-р "Про утворення Державного податкового університету"

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади ректора Державного податкового університету (від 24.12.2021 р.)

Наказ Міністерства фінансів України від 16 березня 2022 року № 98 "Про перенесення виборів ректора Державного податкового університету"