Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації. E-mail для запитань та пропозицій support@minfin.gov.ua

Вакансії

Вам сумно працювати якщо не бачите результату? Ви хочете подальших змін в державі? Ви амбітні, цілеспрямовані, знаєте чого хочете досягти. Якщо для Вас немає нічого неможливого, Ви не боїтеся брати на себе відповідальність, приймати рішення самостійно і орієнтовані на результат. Якщо Ви маєте цікаві результати в минулому і можете їх підтвердити, тоді Вам разом з нами!

Зверніть увагу на вакансії, на які здійснюється добір персоналу на посади державної служби в апарат Міністерства фінансів України. Підготуйте та подайте інформацію (документи) на конурс адміністратору.

 • Завідувач Сектору забезпечення діяльності державного секретаря (код вакансії 122266)

  23 Грудня 2019
 • Завідувач Сектору забезпечення діяльності заступника Міністра (код вакансії 122261)

  23 Грудня 2019
 • Заступник директора Департаменту видатків бюджету гуманітарної сфери – начальник відділу культури (строкова) (код вакансії 122262)

  23 Грудня 2019
 • Заступник начальника Управління співпраці з державними органами – начальник відділу співпраці з Верховною Радою України (код вакансії 122263)

  23 Грудня 2019
 • Головний спеціаліст відділу інформаційної безпеки Департаменту інформаційних систем та технологій (код вакансії 122264)

  23 Грудня 2019
 • Головний спеціаліст відділу супроводу інформаційних систем Департаменту інформаційних систем та технологій (код вакансії 122265)

  23 Грудня 2019

Інформація (документи) приймаються через Єдиний портал вакансій НАДС (https://career.gov.ua/), а також за адресою: 04071 м. Київ, вул. Межигірська, 11, каб. 362, Департамент роботи з персоналом та організаційного розвитку у встановлені умовами конкурсу строки.

Дата, час і місце проведення конкурсу (тестування) 10 січня 2020 року об 11:00 за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15, Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Україниської школи урядування (вхід до Центру через арку).

За додатковою інформацією можна звертатися: Легка Вікторія Павлівна (044) 425-96-01, 201-56-76, Гусейнова Наталія Вікторівна (044) 206-59-30, Кизименко Геннадій Сергійович, (044) 277-55-82.

Бажаємо Вам успіхів!

У цьому розділи ви знайдете додаткову інформацію

У цьому розділі розміщується інформація про результати проведених конкурсів

Друзі, привіт!

Міністерство фінансів запрошує на стажування найкращих студентів вищих навчальних закладів фінансово-економічних, природничо-математичних та ІТ- спеціальностей.

Ми пропонуємо:

 • набуття нових компетенцій;
 • розширення світогляду;
 • набуття практичного досвіду роботи у команді професіоналів.

Найкращим студентам будуть надані рекомендаційні листи, а також може бути запропоновано участь у проектах, що реалізуються Мінфіном.

Вимоги до кандидатів:

 • навчання на старших курсах фінансово-економічних, природничо-математичних та ІТ- спеціальностей ВНЗ України;
 • навички збору, обробки та використання статистичних даних для написання аналітичних продуктів з окремих питань соціально-економічного розвитку країни;
 • навички роботи зі статистичними та економетричними пакетами (EViews, MATLAB та/або Stata). Навички програмування у Python, R, VBA для Excel є додатковою перевагою;
 • високі аналітичні здібності, відповідальність, організованість, ініціативність, бажання вчитися;
 • володіння англійською мовою upper intermediate та вище є додатковою перевагою.

Стажування відбуватиметься в експертній групі з питань макроекономічного прогнозування Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції. Відповідний структурний підрозділ міністерства створений у 2017 році. Ключовими завданнями експертної групи є проведення разом з іншими органами виконавчої влади аналізу економічного стану держави, основних тенденцій розвитку економіки та прогнозування основних макроекономічних показників соціально-економічного розвитку країни.

Період стажування: з 25 січня по 20 травня 2020 року.

Етапи проведення конкурсного відбору:

до 10 січня 2020 року (включно) вам необхідно заповнити цю анкету.

Телефон для довідок: 206-57-24
Відібрані для співбесіди кандидати отримають запрошення до 12 січня 2020 року.

2 етап: з 13 до 16 січня 2020 року проведення конкурсною комісією співбесід з кандидатами.

3 етап: 17 січня 2020 року – оголошення списку осіб, які відібрані до стажування.

За додатковою інформацією можна звертатися (044) 206-57-24 (lysenko@minfin.gov.ua)

 • .

  11 Жовтня 2019

Друзі, привіт!

Міністерство фінансів запрошує на стажування найкращих студентів фінансово-економічних спеціальностей вищих навчальних закладів.

Ми пропонуємо:

 • набуття нових компетенцій;
 • розширення світогляду;
 • набуття практичного досвіду роботи у команді професіоналів.

Найкращим студентам будуть надані рекомендаційні листи, а також може бути запропоновано участь у проектах, що реалізуються Мінфіном.

Вимоги до кандидатів:

 • навчання на магістратурі у ВНЗ України за спеціальностями Фінанси/Економіка/Менеджмент
 • Впевнений користувач пакету Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
 • високі аналітичні здібності, відповідальність, організованість, ініціативність, бажання вчитися, стресостійкість;
 • володіння англійською мовою на рівні upper intermediate та вище є додатковою перевагою.

 

Стажування відбуватиметься в Управлінні співпраці з державними органами Мінфіну. Ключовими завданнями Управління є:

 1. Забезпечення участі керівництва Міністерства у засіданнях Кабінету Міністрів України та урядових комітетів, а також координація роботи структурних підрозділів Міністерства при підготовці матеріалів до засідань;
 2. Організація роботи із взаємодії з Секретаріатом Кабінету Міністрів України та центральними органами виконавчої влади з питань спільного опрацювання та узгодження розбіжностей за проектами актів законодавства з питань, що належать компетенції Міністерства;
 3. Здійснення моніторингу щодо стану проходження і опрацювання проектів актів законодавства та нормативно-правових актів в Секретаріаті Кабінету Міністрів України та структурних підрозділах Міністерства.
 4. Забезпечення участі керівництва Міністерства у пленарних засіданнях Верховної Ради України, засіданнях Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), депутатських фракцій (груп), комітетів Верховної Ради України, інших заходах, що проводяться у Верховній Раді України, а також координація роботи структурних підрозділів Міністерства при підготовці матеріалів до засідань;
 5. Здійснення моніторингу проєктів нормативно-правових актів, експертно-аналітичне забезпечення супроводження проектів законодавчих актів у Верховній Раді України.

Період стажування: з 17 лютого до 17 липня 2020 року.

Етапи проведення конкурсного відбору:

до 30 січня 2020 року (включно) вам необхідно заповнити цю анкету.

Відібрані для співбесіди кандидати отримають запрошення до 03 лютого 2020 року.

з 05 до 06 лютого 2020 року проведення конкурсною комісією співбесід з кандидатами.

10 лютого 2020 року – оголошення списку осіб, які відібрані до стажування.

За додатковою інформацією можна звертатися за тел: (044) 206-58-89 або написати на адресу: oleska.boychuk@gmail.com

 • .

  21 Грудня 2019