Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Державна казначейська служба України

Основними завданнями Державної казначейської служби України є реалізація державної політики у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, бухгалтерського обліку виконання бюджетів та внесення на розгляд Міністра фінансів пропозицій щодо забезпечення формування державної політики у зазначених сферах.

До 2011 року Державне казначейство України було урядовим органом державного управління, що діяв у системі Міністерства фінансів України. Постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2011 р. № 346 «Про ліквідацію урядових органів» Державне казначейство було ліквідовано.Указом Президента України від 13 квітня 2011 р. № 460/201 «Про Положення про Державну казначейську службу України» було затверджено відповідне Положення та встановлено, що Державна казначейська служба України є правонаступником прав та обов'язків Державного казначейства України та є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів України.

Роботу Держказначейства регламентуєПостанова Кабінету міністрів України «Про затвердження Положення про Державну казначейську службу України» від 15 квітня 2015 року №21.

Головою Державної казначейської служби УкраїниРозпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.04.2014 №360- призначена Слюз Тетяна Ярославівна.