Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Надання доступу до інформації в інформаційно-аналітичній платформі електронної верифікації та моніторингу органам, що здійснюють державні виплати

Організаційні заходи органу, що здійснює державні виплати, для отримання доступу до інформації в інформаційно-аналітичній платформі електронної верифікації та моніторингу

1. Надіслати із супровідним листом 2 примірники заповненого та підписаного Договору про надання доступу до інформації в інформаційно-аналітичній платформі електронної верифікації та моніторингу (далі – Договір) на паперових носіях для розгляду та підписання на адресу Мінфіну: 04071, м. Київ, вул. Межигірська, 11. (Шаблон Договору з реквізитами Мінфіну можна завантажити за посиланням). З питань оформлення Договору звертатись за тел. (044) 201-56-66, (044) 206-57-36.

Отримати від Мінфіну 1 прим. підписаного та зареєстрованого Договору.

Примірний договір про надання доступу до інформації в інформаційно-аналітичній платформі електронної верифікації та моніторингу (додаток 1 до Порядку доступу до інформації в інформаційно-аналітичній платформі електронної верифікації та моніторингу органів, що здійснюють державні виплати (далі – Порядок), затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 № 1355).

2. Визначити наказом керівника уповноважених адміністраторів, яким буде надано доступ до модуля «Кабінет адміністратора користувачів», та уповноважених працівників, яким буде надано доступ до інформації в інформаційно-аналітичній платформі електронної верифікації та моніторингу (далі – інформаційно-аналітична платформа). Облік уповноважених адміністраторів та уповноважених працівників здійснюється у журналі за встановленою формою (додаток 2 до Порядку).

3.  Надіслати на електронну адресу Мінфіну support@iap.gov.ua заповнену  та зареєстровану заяву про створення/деактивацію облікового запису уповноваженого адміністратора (додаток 3 до Порядку) у вигляді електронного документа у форматі XLSX з накладенням кваліфікованого електронного підпису керівника органу, що здійснює державні виплати, який зашифровано з використанням відкритого ключа, внесеного до сертифіката кваліфікованої електронної печатки Мінфіну (електронна печатка верифікації державних виплат), який можна завантажити  за посиланням.

Для підписання заяви електронним цифровим підписом та шифрування відкритим ключом, внесеним до сертифіката кваліфікованої електронної печатки Мінфіну можна скористатися програмним комплексом ІДД ДПС «ІІТ Користувач ЦСК».

Інструкцію по роботі з програмним комплексом ІДД ДПС «ІІТ Користувач ЦСК-1» можна переглянути за посиланням.

Під час направлення вищезазначеної заяви необхідно дотримуватись вимоги щодо назви файлу, визначеної у додатку 3 до Порядку.

З питань отримання доступу до інформації в інформаційно-аналітичній платформі (технічна підтримка) звертатись за тел. (044) 206-69-99.

4. Отримати від Мінфіну на вказану у заяві про створення/деактивацію облікового запису уповноваженого адміністратора скриньку електронної пошти логін і пароль для входу до модуля «Кабінет адміністратора користувачів» інформаційно-аналітичної платформи.

Побудова віддаленого захищеного з’єднання робочого місця  уповноваженого адміністратора з ІТС Мінфіну з метою отримання доступу до модуля «Кабінет адміністратора користувачів» для створення облікових записів уповноважених працівників та формування запитів в інформаційно-аналітичній платформі уповноваженими працівниками

1. Завантажити та інсталювати програмне забезпечення для побудови захищеного каналу зв’язку Cisco AnyConnect Secure Mobility на робочій станції уповноваженого адміністратора за посиланням https://vpn.mof.gov.ua  (покрокові дії наведені в розділі 3 Інструкції по роботі з інформаційно-аналітичною платформою електронної верифікації та моніторингу органу, що здійснює державні виплати (далі – Інструкція)).

Необхідною умовою успішної інсталяції програмного забезпечення Cisco AnyConnect на робочих станціях уповноважених адміністраторів та уповноважених працівників є наявність адміністративних прав на налаштування програмно-апаратних засобів.

2. Уповноваженому адміністратору здійснити вхід до модуля «Кабінет адміністратора користувачів» за посиланням https://cab.iap.gov.ua/ та пройти авторизацію за логіном і паролем, отриманим від Мінфіну, після цього обов’язково здійснити зміну пароля для входу в зазначений модуль (покрокові дії наведені в пункті 4.1 розділу 4 Інструкції).

3. Створити облікові записи уповноважених працівників, керуючись пунктом 4.4 розділу 4 Інструкції.

4. Повторити дії для завантаження та інсталювання програмного забезпечення для побудови захищеного каналу зв’язку Cisco AnyConnect Secure Mobility на робочих станціях уповноважених працівників за посиланням https://vpn.mof.gov.ua  (покрокові дії наведені в розділі 3 Інструкції).

5. Уповноваженому працівнику здійснити вхід до підсистеми «Фронтальні рішення для постачальників інформації» інформаційно-аналітичної платформи за посиланням https://prevent.iap.gov.ua/ та пройти авторизацію за логіном та паролем (після першого входу обов’язкова зміна паролю) (покрокові дії наведені в пункті 5.1 розділу 5 Інструкції).

Сформувати запити на відповідність поданої реципієнтом інформації даним, що обробляються стосовно нього в інформаційно-аналітичній платформі (покрокові дії наведені в пунктах 5.2-5.4 розділу 5 Інструкції).

Внести інформацію щодо прийнятого рішення про призначення виплат після опрацювання результатів превентивної верифікації (пункт 5.6 розділу 5 Інструкції).

Шаблон договору про надання доступу до інформації в інформаційно-аналітичній платформі електронної верифікації та моніторингу

Журнал обліку посадових осіб, визначених керівником органу, що здійснює державні виплати, на яких відповідно до посадових інструкцій покладено функції з розгляду заяв про призначення державних виплат, з призначення, нарахування та/або здійснення державних виплат та опрацювання рекомендацій, наданих за результатами проведення верифікації державних виплат (далі ― уповноважені працівники), та посадових осіб, які уповноважені за рішенням керівника органу, що здійснює державні виплати, на створення облікових записів уповноважених працівників

Заява про створення/деактивацію облікового запису посадової особи, яка уповноважена за рішенням керівника органу, що здійснює державні виплати, на створення облікових записів уповноважених працівників

Інструкція по роботі з інформаційно-аналітичною платформою електронної верифікації та моніторингу органу, що здійснює державні виплати

Відкритий ключ, внесений до сертифіката кваліфікованої електронної печатки Мінфіну

Інструкція по роботі з програмним комплексом ІДД ДПС «ІІТ Користувач ЦСК»