Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

СЕНС БАНК

Акціонерне товариство АТ «СЕНС БАНК» є правонаступником ТОВ КБ споживчої кооперації «Віто», зареєстрованого Національним банком України 24.03.1993 за №58 та АТ «УКРСОЦБАНК» на підставі рішення єдиного акціонера від 15.10.2019 № 5/2019.

З 2001 року здійснював свою діяльність під назвою АТ «Альфа-Банк» та у 2022 році було ухвалено рішення про зміну юридичного найменування банку на АТ «СЕНС БАНК».

За пропозицією Національного банку та його рішення про виведення АТ «СЕНС БАНК» з ринку, з підстав, визначених Законом України «Про банки і банківську діяльність», що настали під час здійсненої російською федерацією збройної агресії проти України (а саме застосування міжнародних санкцій та санкцій відповідно до Закону України «Про санкції»), держава в особі Міністерства фінансів взяла участь у виведенні з ринку системно важливого банку АТ «СЕНС БАНК».

АТ «СЕНС БАНК» перейшов у власність держави відповідно до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (із змінами від 29.05.2023 № 3111- ІХ), постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2023 № 739 та договору купівлі-продажу акцій банку, укладеного 22.07.2023 між Міністерством фінансів та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Це дало змогу забезпечити подальшу стабільну роботу банку, захист інтересів вкладників й інших кредиторів банку, у зв’язку із застосуванням до власників істотної участі у банку санкцій, та запобігти негативним наслідкам на фінансовому ринку.

Органом управління корпоративними правами за акціями АТ «СЕНС БАНК», що належать державі, визначено Міністерство фінансів України та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб призначено керівників банку за поданням Мінфіну за погодженням Національним банком України.

В. о. Голови Правління* – Олена Зубченко.

Члени Правління Банку*: Андрій Соколов, Інна Тютюн, Олексій Шклярук.

Голова Наглядової ради Банку* – Шевкі Аджунер.

Члени Наглядової ради Банку*: Андрій Свистун, Ростислав Дюк, Андрій Пронченко, Владислав Власюк.

Вебсайт банку - https://sensebank.ua

*Інформація станом на 11.01.2024