Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Сертифікація внутрішних аудиторів

З 25 серпня розпочато реєстрацію для проходження національної сертифікації внутрішніх аудиторів

З 25 серпня 2023 року Міністерство фінансів України розпочинає прийом заяв для реєстрації для проходження сертифікації працівників підрозділів внутрішнього аудиту державних органів.

Реєстрація триватиме до 11 вересня 2023 року включно.

Бажаючі взяти участь у проходженні національної сертифікації та складенні іспиту повинні надати до Міністерства фінансів України пакет документів, який має містити:

  • реєстраційну заяву за формою, наведеною в додатку 1 до Порядку сертифікації;
  • довідку з місця роботи;
  • копію міжнародного сертифіката внутрішнього аудитора (Certified Internal Auditor, (CIA)) або сертифіката урядового професійного аудитора (Certified Government Auditing Professional (CGAP)), виданих міжнародним Інститутом Внутрішніх Аудиторів (за наявності).

Датою подання документів є дата їх реєстрації в Мінфіні.

Зазначені документи потрібно надсилати через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади, а у разі неможливості – у паперовому вигляді на адресу Міністерства фінансів України (м. Київ, 04071, вул. Межигірська, 11).

Контактна особа: Галина Кудрик (тел. 206 58 26 та 206 58 05)

Кваліфікаційний іспит буде проведено Сертифікаційною комісією у письмовій формі відповідно до погодженого графіка проведення сертифікації, який буде оприлюднено на офіційному вебсайті Мінфіну не пізніше ніж за 2 місяці до початку іспиту.

Із презентаційними матеріалами щодо механізму проведення сертифікації внутрішніх аудиторів можна ознайомитися за посиланням.