Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Укргазбанк

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВА АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКРГАЗБАНК» (далі – Банк) є правонаступником ЗАТ «Інтергазбанк» та АТЗТ «Хаджибейбанк», зареєстрованим Національним банком України 21 липня 1993 року (реєстраційний № 183).

У 2009 році держава взяла участь у капіталізації АБ «Укргазбанк» з його подальшою докапіталізацією протягом 2009–2015 років

Крім цього, 16.06.2015 було прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про додаткову капіталізацію ПАТ АБ «Укргазбанк» № 384, яка передбачала докапіталізацію АБ «Укргазбанк» у зв’язку з виведенням неплатоспроможного ПАТ «АКБ «Київ» з ринку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 61 «Деякі питання участі держави у виведенні з ринку ПАТ «АКБ «Київ». Це забезпечило консолідацію банків, у капіталі яких є державна частка, збереження коштів клієнтів ПАТ «АКБ «Київ» та сприяло найбільш ефективному використанню державних коштів при виведенні неплатоспроможного банку з ринку.

Cтаном на сьогодні 94,94% акцій Банку належить державі в особі Міністерства фінансів України.

В. о. Голови Правління* – Родіон Морозов.

Члени правління*: Наталія Василець, Володимир Пономарьов, Тамара Савощенко, Максим Ващук.

Голова Наглядової ради Банку* – Пашіч Санела.

Склад Наглядової ради*: Пер Андерс Фаст (незалежний член), Енріка Рімолді (незалежний член), Іраклій Елашвілі (незалежний член),  Юрій Блащук (незалежний член), Яна Бугрімова (представник держави), Марина Лазебна (представник держави).

нформація станом на 11.01.2024
 

Вебсайт банку http://www.ukrgasbank.com