Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації. E-mail для запитань та пропозицій support@minfin.gov.ua

Реєстр спільних з МФО проектів, що знаходяться на стадії підготовки та реалізації

Портал реєстрів МФО – офіційний державний портал із реєстром проектів соціального і економічного розвитку України, які реалізуються із залученням коштів міжнародних фінансових організацій. На порталі у доступній формі оприлюднена інформація по проектах, а також є статистика для розуміння динаміки використання коштів по роках та структури фінансування проектів за галуззю реалізації, за кредиторами та відповідальними виконавцями. Перейти до порталу.

Звіт моніторингу здійснення заходу №43: Запровадження відкритого доступу до реєстрів проектів соціального і економічного розвитку України, які реалізуються із залученням коштів міжнародних фінансових організацій та допрацьований План здійснення заходів щодо запобігання корупції в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади

Станом на 01.06.2019 використання коштів МФО зросло на 286,86 млн доларів США та 141,15 млн євро у порівнянні з аналогічною датою минулого року.

Завдяки розблокуванню платежів за проектами, бенефіціаром яких є «НЕК «Укренерго», та позитивній динаміці, очікуємо у найближчі місяці значно збільшити вибірку.