Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Мінфін: за програмою «Доступна іпотека 7%» підписано 811 кредитних договорів на 689,62 млн грн

Станом на 13 вересня поточного року уповноваженими банками з виконання Державної програми «Доступна іпотека 7%» підписано 811 кредитних договорів на загальну суму 689,62 млн грн, при чому як на первинному (23%), так і вторинному (відповідно – 77%) ринках.

Загалом до уповноважених банків надійшло 1181 заявок на участь у програмі на загальну суму 1018,15  млрд грн, з яких 22,84% становить первинний ринок і 77,16% – вторинний.

У Програмі задіяно 23 регіони, у тому числі м. Київ. Згідно з поданими громадянами заявками на отримання кредитів, найактивнішими регіонами у минулому тижні були:

- м. Київ (33,3 %)

- Київська обл. (30,9 %)

- Харківська обл. (6,2 %)

- Львівська обл. (5,8 %)

- Рівненська обл. (4,1 %)

- інші (19,7%)

Приріст порівняно з даними початку минулого тижня становить:

+3% – кількості кредитів та +3% – суми кредитів;

+2% – кількості заявок та +2% – суми заявок.

Загалом у програмі приймають участь 17 банків. Банки, які долучилися до держпрограми, продовжують удосконалювати власні процедури відповідно до умов програми, розробляють інформаційні матеріали для потенційних позичальників, проводять навчання персоналу тощо.

Звертаємо увагу потенційних позичальників, що саме банк приймає рішення стосовно видачі кредиту, використовуючи власну методологію оцінки платоспроможності потенційного позичальника.

Нагадаємо, що запуск «Доступної іпотеки 7%» відбувся 1 березня на виконання ініціативи Президента України Володимира Зеленського. 

З переліком уповноважених банків та умовами програми можна ознайомитись за посиланням.