Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Підсумки тижня за результатами програми «Доступні кредити 5-7-9%»: 246 нових кредитів на суму в 653 мільйони гривень

За минулий тиждень уповноважені банки Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»  уклали 246 нових кредитних угод на загальну суму 653 мільйонів гривень.

Загалом, станом на 25 серпня 2020 року, вже видано 2444 кредитів на загальну суму 5,546 мільярда гривень.

За минулий тиждень за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» банки рефінансували більше ніж півмільярда гривень (535,6 млн. грн) та надали 76,2 млн грн. інвестиційних кредитів та позик на оборотний капітал.

За цей тиждень на 70,8 мільйона гривень збільшився портфель інвестиційних кредитів Програми. Станом на 25 серпня він складає 992 мільйона гривень.

Загалом в рамках програми вже рефінансовано кредитів на 4,447 мільярда гривень та видано інвестиційних кредитів.

У рамках спеціального антикризового кредитного пакету програми, який був введений урядом на час дії карантинних обмежень у зв’язку з всесвітньою пандемією Covid19,  підприємці вже отримали позик на суму 110,3 мільйона гривень.

Нагадаємо, позику в рамках Програми можна отримати в АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «МЕГАБАНК», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», а також, відповідно, КредитВест Банк та ОТП Банк.