Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації. E-mail для запитань та пропозицій support@minfin.gov.ua

Підсумки тижня за результатами програми «Доступні кредити 5-7-9%»: 322 кредитні угоди на 820 мільйонів гривень

Від моменту старту Програми «Доступні кредити 5-7-9%» уповноважені банки видали 4127 позик на загальну суму в 9,883 мільярда гривень. З них 7,760 мільярда гривень були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 1,608 мільярда підприємці отримали на капітальні інвестиції та 515 мільйонів гривень – на поповнення оборотних коштів.

За останній тиждень уповноважені банки видали 322 кредити на загальну суму в 820 мільйонів гривень. 72% (592 мільйон гривень) від загальної суми  укладених угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 15% (120 мільйонів гривень) – це видані уповноваженими банками інвестиційні кредити. І позики на поповнення оборотних коштів складають 13% (108 мільйонів гривень).

Нагадаємо, позику в рамках Програми можна отримати в АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «МЕГАБАНК», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», а також, відповідно, КредитВест Банк та ОТП Банк.