Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Наглядова рада ПриватБанку на засіданні в Києві підтвердила пріоритети найкращих стандартів корпоративного управління та ефективного розвитку найбільшого державного банку

Пріоритетами нового складу наглядової ради ПриватБанку є продовження традицій найкращих світових практик корпоративного управління, подальший розвиток найбільшого державного банку як лідера з обслуговування фізичних осіб, підприємців та малого бізнесу і ефективна робота банку, який є одним з ключових фінансових інституцій держави. 

22 березня відбулось представлення наглядової ради в Києві управлінській команді банку, під час якого заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук зазначив, що нову наглядову раду державного ПриватБанку сформовано з найкращих професіоналів, більшість із яких мають багаторічний досвід розвитку провідних фінансових установ на міжнародних ринках.

“В умовах війни та післявоєнної відбудови країни перед ПриватБанком як провідним гравцем ринку стоять важливі завдання щодо утримання стабільності та розвитку фінансового ринку, – відзначив Юрій Драганчук. – Зі свого боку Уряд підтримуватиме ініціативи банку щодо подальшого розвитку сучасного та ефективного фінансового ринку в Україні”.

Шість років тому ПриватБанк став першим державним банком в Україні, який отримав незалежну наглядову раду та почав активно втілювати міжнародні стандарти корпоративного управління. Наразі роль ПриватБанку у захисті фінансового фронту, прибуток та лідерські позиції банку на ринку свідчать про доцільність та ефективність такої стратегії корпоративного управління.

Нагадаємо, нову наглядову раду державного ПриватБанку сформовано з провідних професіоналів з багаторічним досвідом на міжнародних фінансових ринках: Нільс Мелнґайліс, Збіґнєв Ягейло, Володимир Литвин, Федеріко Руссо, Міхай Іонеску, Надір Шейх у якості незалежних членів та Сергій Олексієнко, Юлія Мецгер і Артем Шевальов як представники держави.