Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Мінфін: Четвертий місяць поспіль податкова перевиконує індикативні показники - у серпні на 14 млрд грн (+33,2%)

Четвертий місяць поспіль податкова перевиконує індикативні показники – плюс 3,6 млрд грн у травні,  6,4 млрд грн у червні, 5,6 млрд грн у липні та 14 млрд грн у серпні. 

Майже на 26 млрд грн скорочено невиконання планових показників доходів загального фонду держбюджету, яке накопичилось за перші чотири місяці року, – з 44,2 млрд грн на 1 травня до 18,4 млрд грн на 1 вересня.

Одним з основних платежів, за рахунок яких відбулось перевиконання план є податок на додану вартість. У серпні вдалося додатково зібрати ПДВ 9,2 млрд грн. Такий показник був досягнутий в тому числі за рахунок боротьби зі зловживаннями при відшкодуванні податку з бюджету.

Тобто у травні-серпні не тільки надолужено відставання, допущене за січень-квітень в сумі 11,7 млрд грн, а й досягнуто значне перевиконання індикативу за січень – серпень +17,8 млрд гривень.

Така позитивна динаміка є результатом боротьби з податковими зловживаннями, тіньовими схемами і "скрутками", які на сьогодні уже залишились в минулому завдяки підвищенню прозорості та підзвітності роботи податкових органів, кадровим ротаціям, вдосконаленню організаційної структури ДПС та покращенню якості сервісів, що надаються платникам податків.