Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації. E-mail для запитань та пропозицій support@minfin.gov.ua

Парламент схвалив зміни до Бюджету-2019 і виділив 1 млрд грн на зарплату шахтарям

31 жовтня Верховна Рада схвалила Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" (№2283) у другому читанні та в цілому. «За» проголосував 291 депутат.

«Схвалені зміни до бюджету вкрай важливі, оскільки вони враховують виклики для виконання доходної частини бюджету поточного року, аналіз та оцінку використання коштів за різними бюджетними програмами та спрямовані на вирішення важливих для держави питань», - нагадала Міністр фінансів Оксана Маркарова.

Зокрема, зміни враховують нагальну необхідність збільшити видатки на:

• 1,0 млрд грн для виплати заробітної плати шахтарям та недопуску відключення шахт від електропостачання;

• 1,4 млрд грн для підвищення рівня грошового забезпечення військовослужбовців Держприкордонслужби, Служби безпеки, Національної гвардії, Головного управління розвідки Міноборони, Управління державної охорони до рівня виплат у Збройних Силах.

• 500 млн грн для резервного фонду на забезпечення ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у разі їх настання.

Також підвищені:

• фінансування соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 354,6 млн грн  

• фінансування заходів із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю - на 787,0 млн грн за рахунок економії по субвенцій на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам. При цьому обсяг субвенції буде достатнім для вчасного проведення відповідних виплат в поточному році.