Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Україна отримає можливість залучати кредитні ресурси загальним обсягом до $2,1 млрд від Південної Кореї: Уряди країн підписали відповідну Угоду

Міністр фінансів Сергій Марченко підписав Рамкову угоду між Урядом України та Урядом Республіки Корея стосовно кредитів від Фонду економічного розвитку і співробітництва («EDCF») на 2024-2029 роки. Підписання відбулось під час робочого візиту на Весняні збори МВФ та Світового банку, які проходять у  Вашингтоні, США.

Міністерство економіки України спільно з Міністерством фінансів України працювали над підготовкою зазначеної Угоди.

Відповідно до положень Угоди, Уряд Республіки Корея надає можливість Українській стороні отримувати кредити від EDCF на суму, що не перевищує 2,1 млрд доларів США на період 2024 – 2029 років.

Кредитні кошти надаватимуться для реалізації пріоритетних проєктів, що спільно відбиратимуться Сторонами.

“Підписання даної Угоди, разом з спрямованою Україні гуманітарною допомогою та підтримкою на міжнародній арені є проявом надійного партнерства між Республікою Корея та Україною. Переконаний, що, зважаючи на високотехнологічний розвиток Кореї, подальша співпраця між країнами дозволить нам застосувати найкращі практики Республіки Корея для відновлення та відбудови України”, — зазначив Сергій Марченко.

Також Міністр фінансів України Сергій Марченко провів зустріч з Віце-Прем'єр-міністром і Міністром економіки та фінансів Республіки Корея Сан-Мок Чхве.  

Уряд Кореї наголосив на своїй солідарності з Україною. 

Довідково 

Фонд співробітництва в економічному розвитку (EDCF) заснований Урядом Республіки Корея 1 червня 1987 року з метою сприяння економічному співробітництву між Кореєю та країнами, що розвиваються. Фонд надає фінансову підтримку країнам-партнерам для їх промислового розвитку та економічної стабільності.