Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Уряд прийняв рішення про відкриття нових пунктів перепуску на українсько-румунському державному кордоні

Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про відкриття пунктів пропуску через державний кордон “Дяківці” та “Красноїльськ”».

Ураховуючи навантаження транспортних потоків та чисельним переміщенням людей через пункти пропуску у зв’язку із військовою агресією рф проти України, відкриття нових пунктів пропуску на кордоні з Румунією у Чернівецькій області є нагальною потребою.

Прийнятим розпорядженням, зокрема, передбачено, що після забезпечення Держмитслужбою та Держприкордонслужбою роботи відповідних підрозділів новостворені пункти пропуску будуть діяти наступним чином:

- ПП “Дяківці” – для пішохідного та автомобільного сполучення (включаючи автобуси), крім вантажного, з постійним режимом функціонування і цілодобовим часом роботи;

- ПП “Красноїльськ” – для пішохідного та автомобільного сполучення (до 3,5 тонни), крім вантажного, з постійним режимом функціонування і часом роботи з 8 до 20 години.

Відкриття нових пунктів пропуску та пунктів контролю на українсько-румунському державному кордоні дозволить створити сприятливі умови для зменшення навантаження на існуючі пункти пропуску Чернівецької та Закарпатської областей в умовах воєнного стану.