Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Кабінет міністрів схвалив Концепцію підвищення ефективності впровадження спільних з МФО проектів

27 грудня Кабінет міністрів на своєму засіданні розглянув та схвалив Концепцію підвищення ефективності впровадження спільних з МФО проектів.

Документ на першому засіданні 14 грудня розглянула та підтримала Робоча група з вирішення проблемних питань співпраці з міжнародними фінансовими організаціями під головуванням міністра фінансів Оксани Маркарової.

Концепція передбачає зміну підходів до вибору проектів для фінансування МФО, а також вищій відповідності проектів наявним пріоритетам України.

Вона містить варіанти рішень для збільшення середнього рівня вибірки доступних коштів МФО та поліпшення проектного менеджменту на різних рівнях,що включає розробку інструментів для мінімізації валютних ризиків, створення платформи для обміну інформацією та багаторівневої системи моніторингу проектів, регулярні огляди портфелю кредитів та створення відкритого реєстру проектів МФО.

"Сьогодні ми переходимо від стадії концепції до стадії реалізації. Це тільки початок великої роботи, яка в 2019 році дозволить нам суттєво збільшити вибірку по проектам, що фінансуються МФО, а це значить більше інвестицій та кредитів на енергоефективність, розвиток транспорту та інфраструктури, малого та середнього бізнесу, комунальних та місцевих проектів і приватних компаній.", - сказала міністр фінансів Оксана Маркарова

Концепція щодо підвищення ефективності впровадження спільних з МФО проектів