Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Мінфін: АТ “Ощадбанк” та ЄБРР підписали Мандатний лист щодо умов майбутньої співпраці

22 жовтня “Ощадбанк” та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підписали Мандатний лист, погоджений Міністерством фінансів України, щодо умов майбутньої співпраці та надання ЄБРР довгострокового фінансування у формі субординованого кредиту з можливістю конвертації в акції АТ “Ощадбанк” на суму до 100 млн євро. 

Підписання відбулося за участі Голови правління АТ “Ощадбанк” Сергія Наумова та Керуючого директора ЄБРР у Східній Європі та Кавказі Маттео Патрона.

Водночас представники банків домовилися активно працювати над меморандумом порозуміння, що відповідає стратегії розвитку АТ “Ощадбанк” на 2021-2024 роки та урядовим принципам реформування банківського сектору, які передбачають зниження частки держави в банківському секторі з 60% до 25% до 2025 року.

На сьогодні, ЄБРР інвестував понад 15 млрд євро у 505 проектів в Україні з метою проведення реформ, посилення енергоефективності та енергетичної безпеки, підтримки сільськогосподарських та промислових проектів, а також малого бізнесу.

Довідково

12 жовтня Кабінет Міністрів України схвалив Стратегію розвитку АТ «Державний ощадний банк України» на 2021 – 2024 роки. Проект Стратегії розроблено правлінням та затверджено наглядовою радою Ощадбанку.