Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Мінфін запустив веб-сайт, присвячений військовим облігаціям

Сьогодні Міністерство фінансів України запускає новий веб-сайт з інформацією про військові облігації. 

Громадяни України, представники бізнесу та іноземні інвестори можуть зробити свій внесок у пришвидшення перемоги України у цій кривавій війні країни-агресора. Купівля державних військових облігацій - це інвестиція у поразку росії, її неминучий крах та розпад.

Залучені з продажу військових облігацій кошти будуть направлені на фінансування потреб Збройних Cил України та підтримку економіки країни у воєнний час. Тим самим інвестори забезпечують українську армію найнеобхіднішим: зброєю, набоями, технікою, харчуванням та медикаментами, а також підтримують життєдіяльність економіки: роботу підприємств, виплату зарплат, пенсій, соціальних виплат.

“Сьогодні військові облігації - це не тільки інвестиційний інструмент, а й наша з вами зброя. Зброя, як на військовому, так і на фінансовому фронті. Інвестуйте у військові облігації - наближайте перемогу над окупантами”, – зазначив Міністр фінансів України Сергій Марченко.

Для придбання військових облігацій звертайтеся до банків-первинних дилерів та ліцензованих брокерів. Вартість однієї облігації: 1000 грн / 1000 дол США / 1000 євро. 

«Військові облігації - це безцінна інвестиція, яка повернеться миром, добром та відсотками. Це - інвестиція у перемогу. І країні ця підтримка теж наразі необхідна. Придбати військові облігації можна навіть онлайн. Тож, разом до перемоги», — Міністр оборони України Олексій Резніков.

«З вірою у Збройні Сили допомогаємо справами. Військові облігації - це можливість допомогти протистояти ворогу та вже сьогодні інвестувати у сильну Україну в майбутньому», — Святослав Вакарчук.

Підтримайте Збройні сили України та державу інвестиціями. Військові облігації - це твій внесок у поразку Росії!