Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Міністр фінансів Сергій Марченко провів зустріч з керівництвом ЄБРР

Міністр фінансів Сергій Марченко сьогодні – 3 листопада 2020 року - провів зустріч з Директором Європейського банку реконструкції та розвитку в країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

В рамках зустрічі сторони обговорили поточний стан реалізації проектів, які підтримує ЄБРР в Україні, та перспективи подальшої співпраці.

«Попри коронакризу наша співпраця з ЄБРР  у 2020 році є ефективною та вдалою. ЄБРР активно підтримує реалізацію інвестиційних проектів розвитку в державному та приватному секторі. Очікуємо, що до кінця року проектний портфель в державному секторі поповниться двома новими проектами: «Проект розвитку АТ «Укрпошта»: Логістична мережа та Сільське відділення» та «Розвиток транс’європейської транспортної мережі», що загальним обсягом дозволяє залучити в економіку України 513 мільйонів євро», - зауважив Міністр фінансів Сергій Марченко.

Також було обговорено напрямки підтримки ліквідності державних компаній в рамках Пакету Солідарності ЄБРР у боротьбі з COVID-19.

ЄБРР є одним з найбільших інституційних інвесторів в Україні. На стадії реалізації знаходиться 8 спільних з ЄБРР проектів загальним обсягом кредитів на суму в 1 701,0 млн євро. Обсяг використання коштів кредитів ЄБРР за цими проектами станом на  1 листопада 2020 року – 915,2 млн євро (53,8% загальної суми кредиту).