Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації. E-mail для запитань та пропозицій support@minfin.gov.ua

Парламент ратифікував Протокол про внесення змін до міжурядової Угоди про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Сінгапуром

Верховна Рада України ратифікувала Протокол про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Сінгапур про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

У чому суть?

У відносинах між Україною та Сінгапуром діє Угода між Урядом України і Урядом Республіки Сінгапур про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи від 26 січня 2007 року.

З метою приведення положень зазначеної Угоди до модельної Конвенції Організації економічного співробітництва та розвитку щодо податків на доходи і капітал 16 серпня 2019 року в м. Київ було вчинено Протокол про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Сінгапур про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

Положення зазначеного Протоколу відповідають вимогам Модельної Конвенції ОЕСР щодо нової редакції статті щодо обміну інформацією, якою передбачається значне розширення можливостей Договірних Держав обмінюватись податковою інформацією.