Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Підсумки тижня за результатами програми «Доступні кредити 5-7-9%»: 299 кредитних угод на 577 мільйонів гривень

Від моменту старту Програми «Доступні кредити 5-7-9%» уповноважені банки видали 3805 позик на загальну суму в 9,062 мільярда гривень. З них 7,168 мільярда гривень були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 1,487 мільярда підприємці отримали на капітальні інвестиції та 406,5 мільйонів гривень – на поповнення оборотних коштів.

За останній тиждень уповноважені банки видали 299 кредитів на загальну суму в 577 мільйонів гривень. 64% (371 мільйон гривень) від загальної суми  укладених угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 21% (109 мільйонів гривень) – це видані уповноваженими банками інвестиційні кредити. І позики на поповнення оборотних коштів складають 15% (95,97 мільйонів гривень).

Нагадаємо, позику в рамках Програми можна отримати в АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «МЕГАБАНК», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», а також, відповідно, КредитВест Банк та ОТП Банк.

Незабаром кредити за умовами програми «Доступні кредити 5-7-9%» стануть доступними клієнтам Агропросперіс Банк. На минулому тижні Фонд розвитку підприємництва підписав відповідний договір.