Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації. E-mail для запитань та пропозицій support@minfin.gov.ua

Станом на 7 лютого подано 68% паспортів бюджетних програм

Станом на 07 лютого 2020 року із 486 паспортів бюджетних програм, що потребують затвердження у поточному році, до Мінфіну на погодження надійшло 330 паспортів або 68%.

Нагадуємо, 15 лютого Державна казначейська служба України зупиняє операції з бюджетними коштами за бюджетними програмами, за якими не затверджені паспорти (пункт 2 частини першої статті 117 Бюджетного кодексу України).

Тому, Міністерство фінансів просить головних розпорядників коштів державного бюджету пришвидшити подання проєктів паспортів належної якості для забезпечення виконання норм законодавства та недопущення зупинення реалізації відповідних бюджетних програм.

Головні розпорядники бюджетних коштів з 2019 року затверджують за погодженням з Міністерством фінансів паспорти бюджетних програм. Такий підхід спрощує процедуру підготовки паспортів бюджетних програм, дозволяє скоротити строки їх затвердження та надає самостійності головним розпорядникам у прийнятті управлінських рішень при підготовці паспорту.

Протягом 45 днів з дня набрання чинності законом про Державний бюджет України головні розпорядники коштів державного бюджету мають розробити та затвердити за погодженням з Мінфіном паспорти бюджетних програм (частина 8 статті 20 Бюджетного кодексу України).