Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Уряд затвердив платформу «Є-контракт»

Концепцію інтегрованої інформаційно-аналітичної системи «Прозорий Бюджет» розширено в частині запровадження нової платформи Є-Контракт. Платформа надає інтерфейси для створення, узгодження, підписання, оброблення, передачі, оприлюднення електронних договорів та звітування про їх виконання. Також Є-Контракт може використовуватися як незалежний сервіс створення та підписання договорів без прив’язки до тендерної процедури.

Важливе завдання нового сервісу - створити умови та інструменти для реалізації функції укладання електронних договорів та інтеграції їх з обліковими й аналітичними системами державних органів та інших суб’єктів господарювання (в тому числі з використанням мобільних пристрої в рамках концепції «Держава в смартфоні»).

Впровадження нової платформи дозволить і далі автоматизувати процеси взаємодії всередині державних органів та з бізнесом і звітувати по них задля оперативного та ефективного управління фінансами та ліквідністю.

Перше представлення розробки планується у червні 2020.

Довідково:

Концепцію ІАС «Прозорий Бюджет» Уряд затвердив розпорядженням Кабінету Міністрів України 11 лютого 2016 року.

За період 2016-2019 роки вже реалізовані Міністерством фінансів відкриті модулі системи «Прозорий бюджет» (https://edata.gov.ua):