Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Мінфін створив ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія» для доступної іпотеки

Міністр фінансів Сергій Марченко підписав статут ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія»*, що створено для розробки та втілення механізму доступної іпотеки.  Зокрема йдеться про фінансові інструменти з можливостю отримання іпотечного кредиту до 7 % річних строком до 20 років із залученням до співпраці банків за державного посередництва.

Міністр Сергій Марченко привітав Василя Шкуракова з призначенням  на посаду генерального директора ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія» та побажав успіху у втіленні важливих задач, покликаних вирішити житлове питання для громадян України.

Також він подякував Василю Шкуракову за його сумлінну працю на посаді заступника Міністра фінансів, його внесок у розробку та просування справи доступної іпотеки та за участь в реалізації Середньостроковоі стратегії управління державним боргом.

____________
*Метою діяльності ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія» є забезпечення функціонування ринку іпотечного кредитування, сприяння та впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом, а також одержання прибутку від провадження господарської діяльності відповідно до законодавства України.