Сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Сергій Марченко провів онлайн-зустріч з Першим заступником Міністра фінансів США Воллі Адеємо

Рішення Сполучених Штатів щодо надання Україні грантової допомоги у розмірі 500 млн. дол. США для фінансування держбюджету є важливим кроком для підтримки України на фоні повномасштабної збройної агресії рф.

Про це сказав Сергій Марченко під час онлайн-зустрічі з Першим заступником Міністра фінансів США Воллі Адеємо. Також, участь у зустрічі взяли Посол України в США Оксана Маркарова та Урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца. 

Рішення про грантове фінансування від США є результатом численних перемовин між сторонами, як на рівні Президентів держав, так і Міністерства фінансів України з Казначейством США (US Department of the Treasury). 

Сторони обговорили існуючі інструменти фінансової підтримки України, в тому числі нещодавно анонсований Міжнародним Валютним Фондом адміністративний рахунок для зарахування коштів від країн-донорів та міжнародних фінансових організацій.

Представники Казначейства Сполучених Штатів запевнили українських колег в готовності і надалі підтримувати Україну в боротьбі проти агресії РФ.